+420 731 476 698
+420 731 476 638

info@echolab.cz

 

JAK NAKUPOVAT

 

OBJEDNÁVKA

Objednávky zboží přijímáme prostřednictvím e-shopu na internetových stránkách www.echolab.cz,  formulářem „Objednávka“, který je k dispozici na těchto stránkách nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , popř. poštou na adrese uvedené na našich stránkách www.echolab.cz . Objednávka zboží musí obsahovat následující údaje: fakturační adresu, dodací adresu, IČ,  popř. DIČ, kontaktní osobu (včetně tel. spojení) a přesnou specifikaci zboží, nejlépe katalogové číslo výrobku. Při uvedení nesprávného nebo neúplného katalogového čísla nelze zaručit správné dodání zboží.

 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Přijetí dané objednávky potvrdí dodavatel zasláním „Potvrzení objednávky“, formou e-mailu, kde je přesná specifikace a ceny objednaného zboží. Pokud odběratel nevyjádří svůj nesouhlas s tímto „Potvrzením objednávky“ ihned po jeho obdržení, platí smlouva mezi dodavatelem a odběratelem za uzavřenou s obsahem uvedeným v „Potvrzení objednávky“.

 

ODBĚRNÉ MNOŽSTVÍ

Dle konkrétního produktu – viz náš katalog, event. dle dohody.

 

CENY A VÝHODNÉ NABÍDKY

Cena zboží je stanovena ceníkem firmy echoLab, s.r.o., tyto ceny mohou podléhat změnám i bez předešlého ohlášení. Ceny v katalogu jsou uvedeny v českých korunách, bez DPH. Platná cena zboží je vždy uvedena v „Potvrzení objednávky“. Při odběrech většího množství, případně dlouhodobé spolupráce, je možné poskytnutí smluvní ceny.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Úhrada ceny se uskutečňuje buď převodem na základě daňového dokladu s dobou splatností 14 dní, formou dobírky (platba v hotovosti při převzetí zboží) nebo platbou předem (zálohová faktura). Daňový doklad je přiložen u zboží.

 

DODACÍ PODMÍNKY

Skladové zboží expedujeme okamžitě po zpracování objednávky a mělo by být dodáno dle smluvních podmínek s Českou poštou do druhého dne (při obdržení objednávky do 11 hod.). Neskladové položky budou dodány dle povahy zboží v rozmezí 1-8 týdnů. O předpokládaném dodacím termínu zpravidla informujeme již v „Potvrzení objednávky“ a odběratel bere na vědomí, že tento termín je pouze orientační a nemusí odpovídat skutečnému datu dodání zboží. Nejsou-li závaznou objednávkou sjednány rezervované skladové zásoby, nejsou uznány žádné nároky na náhrady škody způsobené případným zpožděním dodávky.

 

ZPŮSOB DODÁNÍ

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty (Balík do ruky).

Dopravné při platbě bankovním převodem: 150,- Kč (včetně DPH).

Dopravné + doběrečné při platbě v hotovosti: 190,- Kč (včetně DPH).

U dodávky zboží mimořádně těžkého nebo rozměrného bude účtováno dopravné ve výši předem dohodnuté oběma stranami.

Manipulační poplatek účtujeme u podlimitní objednávky t.j. u objednávky do 1.000,- Kč (bez DPH), ve výši 80,- Kč (včetně DPH).

 

REKLAMACE

Všechny své reklamace uplatňujte písemně na naši e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zásilky, jejichž obal je zjevně narušen, odběratel nepřevezme a sepíše reklamační protokol přímo s přepravcem. Následně obratem informuje o této skutečnosti dodavatele. Odběratel je povinen provést fyzickou kontrolu dodaného zboží a porovnat s údaji na dodacím listu. Nesprávné množství a zjevné vady zboží při dodávce, je zákazník povinen reklamovat písemně ihned. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel. K reklamaci se doporučuje použít formulář společnosti echoLab, s.r.o. jehož vyplněním jsou poskytnuty všechny potřebné údaje pro vyřízení reklamace.

V případě, že zákazník vrací z jeho strany chybně objednané zboží, je prodávající při tomto odstoupení od kupní smlouvy oprávněn účtovat manipulační poplatek ve výši 500,- Kč (včetně DPH), kterým se pokryjí náklady prodávajícího na manipulaci se zbožím (vyzvednutí a převzetí zboží, kontrola, naskladnění). Dodavatel neodpovídá za újmu vzniklou uplatněním nároku ze strany třetí osoby.

  

SAZEBNÍK SANKČNÍCH POPLATKŮ:

storno poplatek na zboží z katalogu dodavatele ........ 20% z ceny zboží 
storno poplatek na nekatalogové zboží ..................... 50% z ceny zboží 
poplatek za prodlení s převzetím zboží ...................... 0,5% z ceny zboží za každý započatý den prodlení 
manipulační poplatek u podlimitní objednávky.........80,- Kč (včetně DPH)

 

VZORKY

Po dohodě je možné zaslat zkušební vzorky.