+420 731 476 698
+420 731 476 638

info@echolab.cz

Vaše jméno:

Váš Email:

Předmět:


Váš dotaz:

Jsme obchodní společnost echoLab, s.r.o. a naším cílem je nabídnout našim zákazníkům spotřební materiál používaný nejen v provozních a vývojových laboratořích, ale také v dalších zařízeních (laboratorní plastik, ochranné prostředky, dezinfekce, dekontaminační rohože apod.).

Od roku 2017 jsme rozšířili sortiment našich produktů o obor „komponenty“ a současně vytvořili novou webovou stránku s e-shopem www.echolab.cz/komponenty. V nabídce najdete plastové součástky pro kovovýrobu, k výrobě nábytku, plotové součásti apod. Jedná se o záslepky, krytky, víka, stavěcí nohy, ovládací elementy a další skupiny produktů. Součástí portfolia naší firmy jsou také ochranné a pracovní pomůcky – rukavice, brýle apod.

V případě, že jste na našem webu www.echolab.cz/komponenty nenalezli zboží, které potřebujete, neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na našich telefonních číslech a my uděláme vše, abychom Vám požadovaný produkt nabídli.